Get Adobe Flash player

jízdní kola

elektrokola

cyklonavigace

Home STOP ESHOP

Jsme klasickým  rodinným podnikem, provozující činnost ve vlastních prostorách již od roku 1985, což nám dovoluje držet nízké ceny a nabídnout  maximální péči všem našim zákazníkům.
U nás neexistuje anonymita hypermarketů a eshopů  - my vkládáme  do podnikání své jméno.
Nabízíme pouze zboží kvalitní, vyzkoušené, doplněné o záruky, garanční prohlídky ZDARMA, kvalitní servis  a poradenství.

Kolo totiž není vhodné zboží určené pro prodej přes internetový eshop. Každé kolo (elektrokolo) je poskládané z mnoha dílů a jeho správné sestavení a seřízení vyžaduje ruce zkušeného mechanika a profesionálně vybavenou dílnu. Internetoví prodejci lákají zákazníky pouze atraktivní cenou, ale už nastává problém při prodejním seřízení kola, následuje komplikované posílání kola k reklamačnímu řízení a s tím spojené další náklady na dopravu. A mnohdy ani obrázek na eshopu neodpovídá např. barevnému provedení dodaného bicyklu.

Solidní výrobci kol (Kellys, Superior, TREK...) již dnes končí spolupráci s eshopy a přesouvají prodej pouze do kamených prodejen, kde  může zákazník vidět kolo na vlastní oči, vyzkoušet jej a případně svoji volbu konzultovat s odborně vyškoleným personálem na prodejně. Takový zákazník pak má záruku, že zakoupené kolo je seřízené a připravené k okamžitému použití. Navíc jsou v prodejně možné různé technické úpravy - tuning (výměna sedla, plášťů, montáž doplňků...) či doladění posedu.

Kolo není televize, kterou vybalíte z krabice, zapojíte do zásuvky a naladíte jedním tlačítkem programy... kolo z krabice potřebuje sestavit, zkontrolovat dotažení komponentů (představec, řidítka, kliky....), výplety, nastavení brzd, odpružení, řazení... neodborně provedený servis kola z krabice může vézt k havárii a vážnému úrazu !

A nezapomínejme na rostoucí množství podvodů při internetovém prodeji.

Nastal čas vrátit se k prodeji kol do specializovaných prodejen !


Jsme tu pro Vás již od roku 1985!

 
prodejna_17.jpg

Soutěžte s námi ...

Připojte se ...

Platební karty

Možnost platby platebními kartami
VISA a EUROCARD

 

Čtenáři online

Právě připojeni - hostů: 10